Mr D. Miracapillo
Headteacher
Designated Safeguarding Lead
Mrs A. Fulton
Deputy Headteacher (EYFS and Pastoral)
Deputy Designated Safeguarding Lead
Mr P. Goldhawk
Deputy Headteacher (Assessment and Curriculum)
Deputy Designated Safeguarding Lead
Mrs D. Slack
School Business Manager
Miss Z. Aves
Special Needs Co-ordinator (SENDCo)
Deputy Designated Safeguarding Lead
Mrs S. Hafeez Qazi
Nursery Teacher
Miss L. Adkins (Reception Year Leader)
Reception Teacher - Avon Class
Mrs L. Philand
Reception Teacher - Ember Class
Miss J. Davis
Reception Teacher - Thames Class
Miss M. Gomez (Year 1 Leader)
Year 1 Teacher - Ribble Class
Mrs L. Rondeau
Year 1 Teacher - Waveney Class
Miss B. Guidi
Year 1 Teacher- Cherwell Class
Mr T. Booth (Year 2 Leader and 1/2 Phase Leader)
Year 2 Teacher - Beverley Class
Miss L. Herriett
Year 2 Teacher - Mole Class
Miss K. Ahmad
Year 2 Teacher - Eden Class
Mr B. Dixon (Year 3 Leader and Y3/4 Phase Leader)
Year 3 Teacher - Mersey Class
Mr M. Leake
Year 3 Teacher - Kennet Class
Miss H. Thompson
Year 3 Teacher - Dart Class
Mr A. Regan (Y4 Leader)
Year 4 Teacher - Fleet Class
Miss A. Holt
Year 4 Teacher - Lea Class
Mrs K. Datta
Year 4 Teacher - Tay Class
Mrs R. Rozario (Y5 Leader)
Year 5 Teacher - Tweed Class
Mrs H. Haris
Year 5 Teacher - Tyne Class
Miss O. Keith
Year 5 Teacher - Medway Class
Miss J. Craig (Y5/6 Phase Leader)
Year 6 Teacher - Derwent Class
Mrs J. Bolton (Leading Practitioner and Y6 Leader)
Year 6 Teacher - Trent Class
Miss N. Mehta
Year 6 Teacher - Wandle Class
Mrs K. Owen
Teacher
Mrs B. Corner
Teacher
Mr R. Pinto
Teacher
Mrs R. Martyn
School Business Officer
Mrs S. Cotter
School Secretary
Mrs J. Cavedaschi
School Office Assistant
Mrs N. Edwards
School Office Assistant
Mr D. Oram
Site Manager
Mrs F. Emans
Learning Support Assistant
Mrs M Keogh
Learning Support Assistant
Mrs S. Wilson
Learning Support Assistant
Mrs M. Rolls
Learning Support Assistant
Mrs J. Schofield
Learning Support Assistant
Mrs M. Tang
Learning Support Assistant
Mrs J. Mumford
Learning Support Assistant
Mrs M. Porkolab
Learning Support Assistant
Mrs M. Palehepitiya
Learning Support Assistant
Mrs P. Donohue
Learning Support Assistant and Midday supervisor
Mrs K. Beken-Barnes
Learning Support Assistant/ Midday supervisor
Mrs Z. Mitchell
Learning Support Assistant/ Midday supervisor
Mrs P. Hudson
Learning Support Assistant
Mrs S. Langley
Learning Support Assistant
Mrs V. Ganiger
Learning Support Assistant
Mrs R. Kirby
Learning Support Assistant
Mrs M. Heidar
Learning Support Assistant
Mrs S. Gray
Learning Support Assistant
Mrs P. McDermott
Learning Support Assistant
Miss M. Lucas
Learning Support Assistant
Mr M. Jiggins
Sports Coach
Mr B. Moore
Basketball Coach
Mrs T. Minnette
School Catering Manager
Miss H. Marsh
Assistant Caterer
Mrs N. Uzama
Catering Assistant
Mrs B. Bofaka-Bofoso
Catering Assistant
Mrs T. Yeboah
Catering Assistant
Mrs M. Szymanowska
Midday Supervisor
Mrs S. Sunay
Midday Supervisor
Mrs E. Burke
Midday Supervisor
Mrs G. Johnson
Midday Supervisor
Miss Y. Tyrku
Midday supervisor
Mrs E. Cheng
Midday supervisor
Mrs S. Jamaly
Midday supervisor
Mrs M. Black
Midday supervisor
Mrs Z. Georgieva
Cleaner
Mrs S. Forrester
School cleaner